Підвіски, шарми, кліпси: з чого складається ідеальний браслет Pandora

news

Вважається, що найбільше жінки цінують у прикрасах витонченість, сміливість та незвичайність. Це дійсно так: елегантні, екстравагантні та креативні коштовності ніколи не виходять з моди. Але також в моді залишається унікальність та прагнення створити неповторний образ не тільки за допомогою дизайнерського одягу, а й через аксесуари. Між іншим, власноруч сформувати прикрасу за індивідуальним смаком може будь-яка жінка: це можна зробити з браслетами Pandora. Оригінальна підвіска чи лаконічний шарм — що краще придбати? Як обрати основу та скільки елементів має ідеальний браслет? Шукаємо відповіді на ці питання разом.

Створюємо браслет Pandora

Починати створення своєї ідеальної прикраси варто з визначення розміру зап’ястя. Вимірявши руку в області кісточок, де вона найширша, слід додати до отриманих цифр 1 см, якщо кількість підвісок на браслеті планується приблизно на третину його розміру. Якщо ж аксесуар хочеться заповнити повністю, основа має бути приблизно на 3 см більша за обхват зап’ястка.

Основа може бути:

  • текстильною — для носіння влітку;
  • шкіряною — для сміливих експериментаторок, що не бояться випробувати нове;
  • срібною або золотою — для всесезонного носіння і підкреслення статусу власниці.

Окрім основи, браслет може складатись з наступних елементів:

  • кліпси, або стопери;
  • запобіжні ланцюжки;
  • розділові намистини;
  • власне підвіски, або ж шарми.

Кліпси

Стопери — це фіксувальні елементи, що міцно закріплюються в обраній ділянці основи й таким чином обмежують пересування рухомих частин прикраси. Кліпси мають не менш привабливий вигляд, аніж власне шарми, і поєднують у собі функціональність та естетичність.

Запобіжні ланцюжки

Тонкі та елегантні сполучні елементи, що об’єднують дві кліпси-стопери. Це повноцінна частина композиції з дизайнерської точки зору. Також запобіжні ланцюжки попереджають випадкову втрату рухомих частин прикраси. Дехто обирає взагалі не оздоблювати браслети нічим, окрім стоперів та ланцюжків: так отримують привабливі прикраси у стилі бохо.

Розділові намистини

Елементи, що допомагають не перевантажувати аксесуар підвісками та вигідно зонують його на окремі тематичні композиції. Це маленькі кільця з різною текстурою, які можуть доповнюватись камінчиками або стразами. Зазвичай фіксуються на спеціальних потовщеннях основи.

Шарми

Шарми можуть мати різьблення всередині або обходитись без нього. Вони виготовляються зі срібла, золота та їх комбінацій, мають вставки з емалі, натуральними та штучними каменями. Це можуть бути тематичні підвіски, присвячені почуттям, родині, хобі, подорожам, пам’ятним подіям, або виготовлені вручну витончені намистини.

Шарми можна комбінувати один з одним у будь-якій послідовності залежно від настрою або події. Вони дозволяють створити по-справжньому унікальний та незабутній образ.

0 Комментариев