​Підтримайте ідею школярів з Волині та здійсність учнівську мрію

news
Шкільна команда Піддубцівського ліцею, що на Волині запустили власну ініціативу  «Студія розвитку SELF» на краудфандинговій платформі GoFundEd. Підтримайте проєкт інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!
«У нас потужний педагогічний склад, наші учні творчі та активні. Проте є одне АЛЕ, у школі бракує місця, де можна було б довірливо порозмовляти з дітьми, провести засідання учнівського самоврядування, зустрічі творчих груп, тренінги, заняття за інтересами» – каже авторка проєкту Іванчук Альона

Приміщення студії буде поділене на  декілька осередків: місце для роботи вчителя/психолога; місце для групової взаємодії; місце для індивідуальних занять; місце для релаксації та відпочинку. Основними критеріями при проєктуванні стали безпечність, відповідність віку, мобільність. Обладнання кімнати це лише перший крок. В перспективі на базі нашої студії працюватиме однойменна молодіжна організація Self, як місце взаємодії молоді та громади. А під час літніх канікул творча група вчителів та учнів розроблять авторську дизайн-студію. Загалом дана кімната в школі потенційно буде корисною для усіх дітей.

Посилання на платформу: https://gof.org.ua/
Посилання на проєкт:  https://gof.org.ua/campaigns/studiia-rozvytku-self/

Для запитань чи уточнень — телефонуйте за номером 0988563225, Ольга, комунікаційна менеджерка платформи
0 Комментариев