Печі для випалу кераміки

news

Що собою представляє техніка

Печі для випалу кераміки – стоматологічне обладнання, яке використовують зубні техніки для виготовлення металопластикових коронок та протезів. Конструкції дозволяють довести матеріал до необхідної температури,а  потім сформувати з нього якісні зубні імпланти. При обранні варто звертати увагу на продукцію від зарубіжних брендів, які вже зробили собі ім’я на ринку стоматології.

Особливості вибору печі

Виробники печей для спікання кераміки створюють обладнання з різними характеристиками та функціональними можливостями. Тому при покупці техніки потрібно в першу чергу спиратись на наступні параметри:

  • універсальність – прилади мають дозволяти зубному техніку ефективно працювати з різними матеріалами;
  • функціональність – велика кількість робочих програм дасть можливість обпалювати кераміку при потрібній температурі;
  • стабільність – для якісного спікання важливо, аби прилад підтримував однакову температуру протягом всього циклу;
  • компактність – невеликі за габаритами печі можна встановити в стоматологічних кабінетах, обмежених за розмірами;
  • простота використання – автоматичне регулювання стане плюсом.

Техніка має забезпечувати усі потреби зуботехнічної лабораторії. Перед покупкою врахуйте, якими матеріалами ви будете користуватись частіше і обирайте піч відповідно до цього показника. Пам’ятайте, що навіть придбавши класну піч для спікання кераміки, ви не досягнете потрібного результату, якщо будете користуватись дешевими матеріалами.

Переваги печей для спікання кераміки

Використання печі для спікання кераміки є обов’язковим для стоматологічних кабінетів, які надають послуги зі створення та встановлення зубних протезів. Без термічної обробки матеріалу неможливо довести коронки до потрібного рівня міцності та зносостійкості. Також обладнання забезпечує наступні переваги:

  1. регулювання температури обробки в залежності від матеріалу, що використовується;
  2. зведення до мінімуму дій, які потрібно виконати людині;
  3. мінімізація витрат матеріалу, що дозволить зекономити кошти;
  4. надійне пресування кераміки задля якісного результату;
  5. полегшення робочого процесу.

Покупка печі для спікання кераміки швидко виправдовує затрачену на неї ціну. Стоматологічний кабінет відразу покращує якість послуг, що призводить до оперативного збільшення клієнтського потоку. Перед придбанням обладнання уважно ознайомтесь з його параметрами і різновидами, а якщо не маєте достатньо інформації, скористайтесь допомогою консультанта. Це збільшить ймовірність придбання приладу, який ефективно прослужить багато років.

Джерело: meddent.com.ua.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев