Павло Зібров заспівав для волинських бійців

news

Павло Зібров лікує мистецькою терапією бійців АТО.

         Популярного співака Павла Зіброва, добре знають у всіх куточках України. Де б не виступав цей відомий артист –  усюди він бажаний та почесний гість і його концерти завжди проходять з великим успіхом.

        Приємні враження від Павла Зіброва, як від артиста і як від людини, отримали  волинські бійці, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів.

      За сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького,    в рамках благодійного проекту «Митецька терапія», який реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь», відбулася зустріч з відомого артиста естради з воїнами безпосередньо у шпиталі.

      Павло Зібров у невимушеній і дружній атмосфері поспілкувався  не тільки з бійцями, але і з усім медичним персоналом цього лікувального закладу, розповів про свою пісенну творчість, благодійну діяльність, яку він проводить для підтримки воїнів АТО.

      Бійці мали унікальну можливість послухати позицію Павла Зіброва, як людини щодо подій на сході України і були зворушливі  не тільки простотою спілкування з цією відомою особистістю, його щирим словам і побажанням  воїнам якнайшвидшого одужання, зняття психологічної напруги та відновлення  душевної рівноваги  але і майстерністю виконання  на фортепіано пісні «Женщина любімая», яку він зіграв і заспівав під час зустрічі для усіх присутніх.

    Павло Зібров запросив усіх бійців на свій концерт, який відбудеться          5-го квітня у місті Луцьку, в обласному драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

   Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов у подячному слові для Павла Зіброва наголосив, що  такі щирі і невимушені творчі зустрічі з пораненими солдатами іноді краще лікувальної терапії, бо мистецька терапія лікує не тільки тіло людини, а головне – розум і душу.

   Усі бійці, які проходять реабілітацію у госпіталі інвалідів, бурхливими  оплесками проводжали  Павла Зіброва, на згадку про зустріч зробили фотографії з цим відомим артистом естради і попросили Віталія Іваницького надалі для них організовувати такі зустрічі з артистами, співаками, митцями та запевнили усіх, що з таким позитивним настроєм, вони готові з подвійною силою захищати цілісність та суверенітет України.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев