Освітянам Прибужжя у Києві презентували кампанію розвитку громадянської освіти

news

Делегація освітян із округу Ігоря Гузя, а також його рідного села Смідин, відвідала комітети Верховної Ради та Міністерство освіти і науки. У рамках програми поїздки вони мали зустріч із представниками програми Агентства США з міжнародного розвитку “ USAID РАДА” та Лабораторії законодавчих ініціатив.

Про це повідомляє прес-служба Ігоря Гузя.

“Одне із наших завдань — це розвиток представницької функції парламенту, завдяки ній ми працюємо із модельними округами. Їх є 7, серед них і виборчий округ №19… Нам дуже цікава така ініціатива з боку вашого народного депутата Ігоря Гузя — працювати із вчителями, викладачами”, — відзначив директор програми “РАДА” Ігор Когут. Він розповів про співпрацю із Лабораторією законодавчих ініціатив, в рамках якої триває кампанія із впровадження громадянської освіти.
“Ми би дуже хотіли, щоб середня школа була середовищем формування громадян в розумінні їхніх прав, в тому числі політичних прав, прав обирати владу. Це має бути місце, де молоді громадянин повинні вчитися краще усвідомлювати, як працює механізм ухвалення законі. Без цього усвідомлення із шкільної лави у нас будуть великі проблеми із формування громадянського суспільства, відповідально ставляться до свого голосу на виборах, відповідально ставляться до тих, кого вони обирають. І завдяки вам та вашим колегам хотіли б втілювати ці механізми”, — пояснив Ігор Когут.
У рамках такої роботи вони планують не тільки в Києві, а й на Волині проводити тренінги, семінари, працювати із профільними владними структурами, аби впровадити у курси правознавства, історії та інших дисциплін елементи громадянської освіти.

0 Комментариев