Особливості та недоліки тінтів для губ

news

Сучасні магазини косметики пропонують велику кількість різноманітних типів декоративних засобів, які допомагають робити жінкам найкращий макіяж. Кожна представниця прекрасної статті завжди намагається знайти якісь рідкісні та незвичні косметичні засоби, щоб виглядати не тільки гарно, але й природно.

За останній час, великої популярності набувають такі дивовижні засоби, як тінти. Унікальність цієї косметики полягає у тому, що у рідині знаходиться велика кількість стійкого фарбувального пігменту. При нанесенні тінту, губи представниць прекрасної статті набувають легкого природного відтінку, який, до речі, може триматися впродовж цілого дня. У тому випадку, якщо дівчині хочеться отримати більш яскраве забарвлення, тоді рекомендується наносити косметичний засіб у декілька шарів.

У цьому сезоні стає модним мати саме натуральний та природній вид, тому тінти – це перший маст-хев у кожній жіночій косметичці. Цей засіб можна комбінувати разом з різними блисками та бальзамами, для того щоб дівочі вуста виглядали сексуально та привабливо.

Плюси та мінуси сучасної косметики

Корейську косметику замовити можна сьогодні по вигідним цінам. Обираючи тінти для губ, потрібно зазначити, що такі засоби мають свої особливості. До головних переваг можна віднести такі характеристики:

  1. Найвища стійкість та витримка в екстремальних умовах. Наноситься тінт легко на вуста та дуже довго зберігає свій колір. Жінкам не доведеться постійно підфарбовувати губи після їжі, вжитих напоїв и навіть поцілунків.
  2. Губи будуть залишатися приємного природного забарвлення.
  3. Тінти не здатні залишати слідів на одязі чи розмазуватися по обличчю.
  4. Багато дівчат звикли використовувати тінти замість татуажу.
  5. Сама декоративна косметика не створює на губах неприємний липкий після смак, а за допомогою декількох шарів нанесеного засобу, можна завжди створювати нові відтінки на вустах.
  6. Має економічний розхід, а значить, лише одного тюбику тінту дівчатам вистачить на декілька місяців, при умові постійного використання.

Щодо недоліків, то цей засіб має саме такі:

  1. Наносити тінт обов’язкового потрібно поверх бальзаму, щоб мінімізувати тріщинки і лущення шкіри губ.
  2. Змивати засіб потрібно лише спеціальними косметичними виробами.

Незважаючи на такі мінуси, тінт – це дуже якісна косметика, спробувати яку повинна кожна жінка.

Докладніше про тінт для губ: https://cosmetea.com.ua/ua

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев