Особливості догляду за термобілизною: правила, якими не можна нехтувати

news

Термобілизна – це різновид спідньої білизни, основною ціллю якого вважається збереження тепла тіла та відведення вологи. Такий одяг користується популярністю не лише взимку в період сильних морозів, а й влітку під час активних занять спортом. 

Щоб термобілизна оптом виконувала повноцінно всі необхідні функції, варто правильно її обрати. 

Як вибрати термобілизну: різновиди, особливості, правила догляду

Перед покупкою такого вбрання слід враховувати матеріал, який використав виробник. По даному критерію виділяють наступні вироби:

  1. Одяг, що відводить вологу. Для його створення використовуються лише синтетичні волокна. Це поліаміди, поліпропілени, еластани та їхні модифікації. Таке вбрання користується попитом серед спортсменів. Воно відводить вологу та залишається сухим.
  2. Моделі, що зберігають тепло. Така термобілизна для дітей, жінок та чоловіків використовується в період холодів. Вона забезпечує тілу максимальний комфорт, гарантує надійний захист від переохолодження. Для її створення може використовуватись як синтетика, так і шерсть.
  3. Гібриди. Перед тим, як вибрати термобілизну, слід звернути увагу на кількість шарів, з яких вона складається. У гібридних моделей їх переважно декілька. Внутрішній шар призначається для відведення вологи. Він виготовляється з термолайту, поліпропілену, поліаміду. Основною ціллю зовнішнього вважається збереження тепла, зігрівання тіла. До його складу може входити шерсть.

Після покупки варто знати, що чоловіча, дитяча та жіноча термобілизна оптом потребує спеціального догляду. Щоб вона не втратила своїх властивостей, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

  1. Прати такі речі необхідно або вручну, або в пральній машині при делікатному режимі. 
  2. Температура води не повинна перевищувати 30-40 градусів.
  3. Жіноча, дитяча та термобілизна чоловіча оптом повинна бути загорнута в спеціальний мішечок. Якщо такого немає, тоді можна використати наволочку. 
  4. Опції віджимання та сушки необхідно відмінити. Одяг повинен сушитись в добре провітрюваному сухому приміщенні. Не допускається використовування фену. Термобілизну не можна розташовувати біля опалювальних приладів.
  5. Для догляду за таким вбранням слід придбати не пральний порошок, а гель. Він не залишає розводів та плям після прання.
  6. Категорично забороняється додавання відбілювачів та інших засобів, до складу яких входить хлор.
  7. Якщо одяг має начос, то його потрібно вивернути.

Якщо сподобалась чоловіча, жіноча чи дитяча термобілизна, купити її недостатньо. Для догляду за нею рекомендується додатково замовити спеціальні засоби для прання мембранного одягу. Вони містять лише перевірені компоненти, які бережно доглядають за тканиною та збільшують її термін служби. 

Найкраща та доступна по ціні термобілизна оптом від компанії ОптКоло!

Цікавить жіноча, дитяча та чоловіча термобілизна купити оптом? Виробник ОптКоло пропонує широкий асортимент даних виробів. В каталозі представлені моделі різної щільності і для багатьох цілей. Вони виготовляються з застосуванням як натуральної шерсті, так і екологічно безпечних синтетичних волокон. На сайті opt-kolo.com.ua можна знайти термобілизну, яка зігріває тіло в період морозів, відводить вологу та ідеально підходить для занять спортом навіть влітку. Оптовик Opt Kolo для створення продукції використовує інноваційні технології, якісні та сертифіковані матеріали. Якість визначає різницю – головний лозунг компанії, якого вона дотримується протягом всього часу існування на ринку. Вона приділяє увагу не лише властивостям одягу, а й його дизайну. Термобілизна жіноча купити можна в різних відтінках. Великим попитом користуються моделі традиційного чорного кольору. Для використання влітку пропонуються речі яскравих та світлих відтінків. Термобілизна чоловіча купити тут варто тому, що вона зручна. Навіть під час активних занять в період морозів дискомфорт не відчувається. Одяг не обмежує рухів, що є надважливим для кожного чоловіка. 

0 Комментариев