Оприлюднили графік проведення ЗНО

news

Міністерство освіти затвердило терміни ЗНО 2017 року.

Тестування з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов і математики відбудеться у травні. Тести з інших предметів складатимуть з 2 по 16 червня, — пише gazeta.ua.

Дати проведення ЗНО 2017 року: українська мова та література – 23 травня; іспанська, німецька та французька мови – 25 травня, англійська – 29 травня; математика – 31 травня; історія України – 2 червня; російська мова – 6 червня; біологія – 8 червня; географія – 12 червня, фізика – 14 червня, хімія – 16 червня.

Оголошення результатів з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та математики здійснюватимуть не пізніше 15 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міносвіти адаптує програми ЗНО для незрячих

Результати тестування з історії України, біології, російської мови оприлюднять не пізніше 19 червня, а з географії, хімії та фізики не пізніше 23 червня.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів ЗНО розпочнуть з дня офіційного оголошення результатів.

Додаткова сесія ЗНО пройде у період з 3 до 12 липня 2017-го. Результати оголосять не пізніше 18 липня.

До 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти триває реєстрація на пробні ЗНО. Вони пройдуть 1 та 8 квітня. Вартість тесту з одного предмета – 129 грн.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев