“Опозиційний блок” заявив про політичні репресії з боку ГПУ

news

«Опозиційний блок» заявляє про політичні репресії з боку Генеральної прокуратури України.

У політичній силі переконані, що Юрій Луценко на посаді генерального прокурора України «перетворює правоохоронну систему в інструмент переслідувань опозиційних депутатів, чия політична позиція не зручна нинішній владі».

«Він (Луценко – ред.)здійснює вибіркове правосуддя, без суду і слідства призначає винних, оголошує вироки, демонстративно тисне на суддів Конституційного суду в телевізійних ефірах, а, як у випадку з Вадимом Новинським, – організовує політичні переслідування опонентів влади», – йдеться у заяві.

«Опозиційний блок» вимагає зупинити «маховик політичних репресій» з боку ГПУ, «припинити знищення бізнесу опозиційних політиків, зупинити невмотивовані особисті переслідування політиків».

Напередодні Служба безпеки України провела обшуки в кількох офісах компаній, які входять у «Смарт-холдинг», що належить народному депутату Вадиму Новинському. У компанії відкинули звинувачення силовиків у причетності до фінансування тероризму і назвали обшуки «спробою влади залякати політичних опонентів».

Після цього генпрокурор Юрій Луценко порадив депутату від «Опозиційного блоку» Вадиму Новинському зосередитися на покаянні.

0 Комментариев