Оголошено лауреатів найпрестижнішої премії для журналістів

news

У Колумбійському університеті (Нью-Йорк, США) оголошені лауреати Пулітцерівської премії 2016 року. Список лауреатів опубліковано на офіційному сайті премії.

Про це пише Корреспондент.net.

Приз в номінації “За служіння суспільству” отримало агентство Associated Press за розслідування про серйозні порушення під час поставок морепродуктів в американські супермаркети і ресторани. Це розслідування, як зазначається в заяві комітету, дозволило притягти винних до відповідальності і почати реформи.

Приз за оперативне висвітлення поточних подій отримала газета The Los Angeles Times за матеріали про стрілянину в Сан-Бернардіно і подальше розслідування цього теракту.

Приз за найкраще розслідування отримали журналісти Tampa Bay News Леонора ЛаПітер і Ентоні Кормір, а також Майкл Брага з Sarasota Herald-Tribune за спільний матеріал про насильство щодо пацієнтів психіатричних клінік у Флориді.

Лауреатами в номінації “Майстерність” стали журналісти Крістіан Міллер з ProPublica і Кен Армстронг з Marshall Project, які розслідували причини невдач правоохоронних органів у розкритті справ про зґвалтування.

Приз за висвітлення місцевих новин отримали Майкл ЛаФорджія, Кара Фіцпатрік і Ліза Гартнер з Tampa Bay Times, за висвітлення національних – The Washington Post. Приз за висвітлення міжнародних тем отримала Аліса Дж. Рубін з The New York Times.

Приз за найкращий нарис отримала Кетрін Шульц з The New Yorker за матеріал про розлом Каскадія (йдеться про рух літосферних плит). Її нарис названий “шедевром екологічної статті”.

Приз за найкращий коментар отримав Фарах Штокман з Boston Globe за серію колонок про практику “басінга” в Бостоні (коли дітей однієї етнічної групи возили на спеціальному автобусі в школу іншого району, щоб досягти “расової рівноваги”) та його вплив на нинішні расові протиріччя.

Нагороду за найкращу критику отримала Емілі Нуссбаум за серію телевізійних оглядів.

Приз за найкращий редакційний матеріал отримала газета The Sun за “люті і обурені” вимоги “правди і справедливості” після того, як в одній з виправних установ співробітниками був убитий ув’язнений.

Джек Охман з The Sacramento Bee отримав нагороду в номінації “Найкраща карикатура”.

Фотографи Маурісіо Ліма, Сергій Пономарьов, Тайлер Хікс і Даніель Еттер з New York Times, а також команда фотографів агентства Thomson Reuters отримали нагороду в номінації “Новинна фотографія” за висвітлення міграційної кризи в Європі.

Приз за найкращу художню фотографію отримала Джесіка Рінальді з Boston Globe за фотоісторію про хлопчика, який “намагається знайти ґрунт під ногами” після насильства з боку тих, кому він довіряв.

Пулітцерівська премія, яка вручається з 1917 року, — одна з найбільш престижних нагород США в галузі літератури, журналістики, музики і театру.

0 Комментариев