Огляд-порівняння капсульних кавоварок до 3000 грн

news

З назви зрозуміло, що для роботи цього типу кавової машини потрібні не зерна, а капсули. Кожен виробник використовує трохи відрізняючуся систему для стимулювання продажу своїх капсул та компаній-партнерів. Саме цей фактор має бути ключовим у виборі, якщо ви бажаєте насолоджуватися певним смаком напою.

Серед найбільш відомих капсульних систем:

  • Tassimo – найчастіше використовується в кавових машинах Bosch. Tassimo співпрацює з різними виробниками, зокрема Jacobs, Oreo, Milka. Ось чому ця система дозволяє готувати різні види кави, а також молочні напої.
  • Caffisimo – використовується в техніці Tchibo. Ви можете вибрати з багатьох сортів кави, від еспресо до кави з кремом.
  • Nespresso – капсули, які підходять для кавових машин Krups та De’Longhi. Серед них ви знайдете не тільки стандартні сорти кави, але й такі як Ice Intenso або карамельний еспресо.
  • Nescafe Dolce Gusto – система, яка використовується в кавових машинах Dolce Gusto. Доступні капсули включають: еспресо (в тому числі без кофеїну), кортадо, флет вайт та навіть веганські варіанти.

Krups Dolce Gusto Mini Me KP 123B

Оснащена системою високого тиску, капсульна кавова машина дозволяє заварювати каву з густою піною. Відрізняється цікавим дизайном та невеликими розмірами. Ця кавоварка має ємність резервуара на 0,8 літра води. Вона також дозволяє регулювати кількість води на чашку. Капсули для Nescafe Dolce Gusto мають широкий асортимент з 30 видів кави. Великий вибір дозволяє експериментувати та знайти свій улюблений смак.

Bosch Tassimo Style TAS 1102

Недорога капсульна машина, яка підійде для маленької кухні. Вона сподобається своїм резервуаром для води на 0,7 л та зручним керуванням. Все, що потрібно – вставити капсулу, натиснути кнопку, і за мить кава готова. Це обладнання з функцією автоматичної очистки та видалення накипу. Дана модель дозволяє приготувати будь-яку каву та напої TASSIMO.

Користувач може регулювати висоту підставки для чашок та навіть зняти її за необхідності. В результаті виріб підходить практично під будь-які склянки та кружки. Також перевагою моделі є її стильний сучасний дизайн.

Xiaomi Scishare Capsule Coffee Machine Mini (S1201)

Компанія Xiaomi давно присутня на ринку дрібної побутової техніки, тому бачити її представника в рейтингу капсульних кавових машин абсолютно не дивно. Scishare Capsule Coffee Machine mini має резервуар для води на 620 мл, що дозволяє приготувати кілька порцій напою для себе та гостей без дозаправки.

Панель керування складається з двох кнопок, що робить використання побутової техніки простим та зрозумілим. Вставити капсулу та натиснути потрібну кнопку – все, що потрібно для приготування будь-якого виду кавового напою серед великого асортименту Nespresso.

Кавоварка також дозволяє вибрати потрібний обсяг порції, регулюючи кількість води (від 40 до 80 мл).

Bosch Tassimo Suny TAS 3102

Надійна капсульна кавоварка з корисними функціями, до яких належать: автоматична система заварювання кави, регульована висота підставки, автоматичне очищення та видалення накипу. Пристрій не споживає багато енергії, сам вимикається. Ви легко зможете приготувати еспресо, капучино, чай та гарячий шоколад, використовуючи капсули Tassimo.

Резервуар для води знімний, що спрощує догляд та наповнення. Обладнання само підібере температуру, кількість води та час заварювання напою. Ви не витрачаєте час на перегляд меню, але можете вибирати з великої кількості капсул.

Висновки

Пропоновані в рейтингу пристрої популярні, оскільки вони ефективні, оснащені цікавими функціями, привабливі та зручні в користуванні. Ведучими брендами є Krups та De’Longhi. Їхні продукти – найчастіше обирані капсульні кавоварки. Bosch пропонує кавоварки, виконані з міцних матеріалів та з оригінальним дизайном. Вони не великі та не дуже дорогі. Xiaomi – хоча й новачок на ринку кавоварок, але вже встигнув накопичити приличний асортимент, приємну цінову політику та став вигідною пропозицією для покупців.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев