Очільник волинської поліції вручив подарунки сім’ї загиблого айдарівця

news

Пенсіонер МВС Сергій Шостак загинув боронячи цілісність України у зоні АТО ще в липні 2014 року. Напередодні новорічних свят   т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області вручив сімї загиблого героя подарунки. Інформує прес-служба волинської поліції.

– Від мене особисто, та від усього особового складу волинської поліції вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, – звернувся до гостей Петро Шпига. – Щиро бажаю, аби прийдешній рік був багатий на щастя, успіх і благополуччя. Нехай він принесе вам достаток, злагоду, спокій і мир, міцне здоров’я та Боже благословення. Зичу вам оптимізму, нових сил і наснаги на добрі справи.

Благодійну допомогу надало Міністерство закордонних справ Республіки Словаччини, куди напередодні з листом звернулися начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, настоятель храму Святого Великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олександр Мазурак та голова Волинської обласної організації Асоціація ветеранів МВС України Сергій Шелепін.

Дружині та дітям начальник волинської поліції вручив мультиварку та посуд до неї, і звичайно ж солодкі подарунки.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев