Новорічні подарунки на відстані – нова реальність

news

Новорічні подарунки на відстані – нова реальність

Суспільство змінюється з розвитком людства, і разом із ним змінюються його соціальні ритуали. Подарунки на свята – важлива частина цих ритуалів, і питання доречності чи недоречності тих, чи інших подарунків залежить від реалій життя. Останні роки ознаменувалися серйозними катаклізмами, які викликали зміни в культурі комунікації між людьми на всіх рівнях, і це неминуче вплинуло на культуру дарування подарунків.

Яка соціальна комунікація актуальна зараз? Основний тренд, який набрав чинності у 2020 році з початком поширення коронавірусу – переміщення багатьох соціальних процесів в онлайн-простір. Через два роки неприємний вірус все ще з нами, але ми вже навчилися бути максимально ефективними на всіх рівнях на відстані один від одного. Тому стрімко набирає популярність звичка вітати людей зі святами онлайн. Звичайно, подарунок можна купити та відправити поштою. Але ми говоримо про подарунки нового покоління – вони цифрові і юзабельні онлайн. Це різноманітні сертифікати, які спрощують ситуацію для обох сторін процесу – не треба ані вам мізкувати, що купити, ані людині думати, що робити з подарунком, який не сподобався. Ми в Гіфті зібрали для вас добірку ідей для подарункових сертифікатів, що відкривають розмаїття можливостей.

Сертифікат на придбання товарів

Такий подарунок став дуже популярним навіть коли людей не розділяє відстань. Це можна зрозуміти, адже ми хочемо радувати своїх близьких бажаними та потрібними подарунками й не хочемо подарувати щось непотрібне або зайве. Тому дозволити людині обрати подарунок самостійно – шляхетний вибір. Такі сертифікати бувають фізичні або віртуальні, і другі ідеально підходять для того, щоб привітати людину навіть на іншому кінці світу.

Джерело: gifty.in.ua

Сертифікат на навчання

Ми всі знаємо, що вчитися ніколи не пізно. Навчання у дорослому віці більш усвідомлене та вмотивоване, і воно відкриває шлях до безлічі нових можливостей і кращого життя. Хіба не приємно стати часткою цього шляху для вашої близької людини, подарувавши їй сертифікат на навчання чогось цікавого та корисного? Наприклад, англійської мови, без якої зараз нікуди. Якщо людина каже, що хотіла б її підтягнути, але все ніяк не збереться, допоможіть їй і подаруйте мотивацію!

Сертифікат на фотосесію

Фотографії, які залишаться приємними спогадами, це набагато більше, ніж просто подарунок. Навіть якщо ваша близька людина не поруч з вами, можна знайти фотографів у її локації та придбати в них сертифікат на фотосесію. І людина згадуватиме про вас кожен раз, коли передивлятиметься ці фото і радітиме кожному лайку на них.

Сертифікат у спортзал

Такий подарунок варто робити, лише коли ви точно знаєте, що людині це цікаво. Наприклад, якщо вона завзятий спортсмен або хоча б просто висловлювала бажання піти у зал. І у цьому випадку радість від такого подарунка гарантована, адже ми завжди з особливим теплом згадуємо людей, які допомагають нам підвищити якість свого життя.

Сертифікат у салон краси

Цей подарунок теж бажано робити за запитом, який не обов’язково має бути прямим. Якщо дуже уважно слухати ваших близьких, ви завжди знатимете, що їм подарувати. У випадку з салонами краси, якщо ви знаєте, що ваша подруга хоча б інколи їх відвідує, дарувати такий подарунок можна спокійно.

Ось лише кілька прикладів подарунків онлайн, а загалом усі бізнеси йдуть назустріч тренду і зараз можна їх придбати майже на будь-які послуги чи товар.

0 Комментариев