Нова пошта Глобал розпочала колаборацію з Western Bid для легкого виходу на міжнародні платформи українських підприємців

news
Підприємці, які продають свої товари на міжнародних маркетплейсах отримають вигідні тарифи на доставку у більше ніж 200 країн та територій світу

Нова пошта Глобал розпочала колаборацію з торгівельним агентством Western Bid, щоб допомогти українським підприємцям глобалізувати свій бізнес і вийти на зарубіжні маркетплейси – Amazon, EBAY, Etsy тощо.

Western Bid допомагає продавати товари в інші країни та навчає клієнтів правильно торгувати з урахуванням специфіки кожного з майданчиків. Нова пошта Глобал як логістичний партнер зі свого боку надасть ексклюзивні тарифи на доставку за кордон.

«У сучасному глобальному світі не існує обмежень для інтернет-торгівлі, і українському бізнесу також вкрай важливо освоювати нові ринки. Наш досвід роботи з бізнес-клієнтами свідчить про велику зацікавленість в цьому напрямку, тому ми з Western Bid об’єднали наші можливості, щоб запропонувати їм ще більше переваг. Впевнена, клієнти оцінять вигоду від такої синергії», – коментує Ольга Володіна, заступник директора з питань розробки продуктів та маркетингу Нової пошти Глобал.

Щоб скористатися можливостями ексклюзивної доставки від Нової пошти Глобал, необхідно зробити кілька простих кроків:

·  В кабінеті Western Bid обрати доставку Новою поштою Глобал

· Отримати номер експрес-накладної

· Прийти у будь-яке відділення Нової пошти, віддати коробку з відправленням оператору та назвати номер накладної

Далі відправлення будуть безпосередньо надходити на Центральну сортувальну станцію Нової пошти Глобал у Києві, а звідти доставлятися по всьому світу.

Нагадаємо, нещодавно Нова пошта спростила відправку міжнародних посилок у відділенні. Зараз міжнародне відправлення можна відправити з будь-якого відділення Нової пошти без оформлення онлайн-заявки на сайті.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев