Незважаючи на провокаційні публікації в пресі КРАІЛ продовжує роботу над програмою соціальної реклами, спрямованої проти лудоманії

news

 

Боротьба з ігровою залежністю є одним з ключових напрямків роботи Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Недарма зараз на завершенні робота над масштабною соціальною рекламною компанією, мета якої звернути увагу на відповідну проблему та не допустити її розповсюдження. КРАІЛ у своєму черговому зверненні просить, поки ще є час, до 14 листопада долучитися усіх небайдужих до створення відповідних макетів, або подати свої пропозиції та звернення про зміст та форму подачі такої суспільно важливої інформації.

Гральний бізнес працює та наповнює бюджет. Але комусь це невигідно

Вже зараз можна переконатися, що великі очікування, які покладалися на гральний ринок і 2022 року, про що йшлося, зокрема у цьому матеріалі, загалом виправдалися. Саме гемблінг та беттінг стали одними з локомотивів, які впевнено почали витягувати вітчизняну економіку після шоку першого періоду війни.

Більше того, Україна попри воєнний час не відстала від переважної більшості світових тенденцій на ринку азартних ігор. Прочитати про це можна, зокрема тут. Та й прийнятий влітку Порядок про обробку персональних даних в КРАІЛ дозволив гарантувати дотримання відповідного українського законодавства у цій сфері та допомагає не допустити витоку особистих даних українських прихильників азартних ігор у такий важкий та небезпечний час. Докладніше про зміст Порядку можна дізнатись у публікації одного з Інтернет-видань.

Все це однозначно говорить, що легалізація грального бізнесу була правильним та розумним кроком. Але на жаль, в Інтернеті досі регулярно з’являються публікації, які, м’яко кажучи, не з кращого боку висвітлюють діяльність державного контролюючого органу. Насправді Комісія виконує величезний обсяг роботи та запобігає спробам затягнути її в нікому не потрібні розбірки. Здається, всі вже переконалися в великій користі рішення про легалізацію грального бізнесу в Україні, яке було прийняте в 2020 році. Адже це дозволяє зараз отримувати значні платежі в державний бюджет, крім того вдалося вивести з тіні цілу галузь та змусити операторів ринку азартних розваг працювати в рамках українського правового поля.

Та знову й знову починають лунати голоси про загрозу масової ігрової залежності та необхідність заборонити легальну гру. Хочете сказати, що українці перестануть відвідувати сайти онлайн казино та БК? Та про що ви говорите? Просто в такому разі контролювати фінансові потоки та захищати права гравців буде нікому. Та й як це зробити, якщо гральний заклад не працює згідно норм українських законів? А яким чином боротися з тією ж лудоманією? Але критиканів це не цікавить. І, здається, зрозуміло чому.

Кажете гроші не пахнуть? 

Однією з задач, яку впевнено виконує КРАІЛ — це боротьба з присутністю на ринку операторів з «російським слідом». Ще не вистачало, щоби вони наживалися та заробляли в Україні, а потім витрачали залишені нашими співвітчизниками в належних їм гральних закладах кошти на озброєння армії агресора. Є впевненість, що замовні та неправдиві публікації мають за мету помститися КРАІЛ за принципову та свідому позицію. Але нехай навіть не сподіваються на успіх — Комісія сумлінно виконує свою роботу та діє за принципом: собака гавкає, а караван йде.

0 Комментариев