Невдовзі у віддалених куточках Волині працюватиме пересувний паспортний стіл

news

Авто від Волинської обласної ради допомагатиме у виконанні завдань покладених на міграційну службу Волині в умовах військового часу.

Зокрема, йдеться про надання адміністративних послуг ДМС України маломобільним громадянам та внутрішньо переміщеним особам у віддалених територіальних громадах краю.

Ця довгоочікувана подія передачі автомобіля стала можливою завдяки співпраці голови Волинської обласної ради Григорія Недопада та керівника Управління Державної міграційної служби області Івана Войцешука. Адже кошти за адміністративні послуги, які сплачують волиняни у підрозділах міграційної служби, залишаються у місцевих бюджетах для вирішення соціальних потреб населення. Лише за 10 місяців 2022 року сума, яку перерахувала міграційна служба у бюджети різних рівнів, становить 60 мільйонів гривень.

У автомобілі створять мобільний комплекс, який сприятиме у наданні адміністративних послуг ДМС України. Пріоритетним завданням буде допомога у відновленні втрачених документів громадянам, які постраждали від російської агресії. Адже сьогодні Волинь стала другою домівкою для більш ніж 75 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Для багатьох з них гостро постало питання відновлення документів. Тому на сьогодні одним з найважливіших завдань міграційної служби Волині є надання якісних адміністративних послуг, і, зокрема, забезпечення їх доступності у віддалених районах тим людям, які прибули з територій, де йдуть бойові дії.

Незабаром автомобіль їздитиме відділеними громадами Волині та виконуватиме завдання покладені на міграційну службу України.

За інформацією: Міграційної служби України у Волинській області 

0 Комментариев