Навушники для роботи: як вибрати

news

До навушників для роботи пред’являються не такі вимоги, як до звичайних аксесуарів для прослуховування музики. Для них так само важлива якість звуку, але на перший план виходять дещо інші параметри. У таких навушниках зазвичай доводиться проводити від кількох годин до 8–10 і більше протягом доби. Не дивно, що на перший план виходять вимоги комфорту. Як вибрати модель навушників, що підходить для роботи, та не припуститися помилки, розберемося далі.

Особливості вибору навушників для роботи

Найкращі пристрої для роботи відрізняються важливими характеристиками:

  • У них зручно. Якщо навушники дійсно хороші, можна провести в них весь день і не відчути дискомфорту: вони не тиснуть, добре сидять, мають помірну або мінімальну вагу.
  • Вони мають відмінний мікрофон. Тріск, шум, клацання та інші сторонні звуки можуть створювати неприємні враження у співрозмовника або відверто його дратувати. Якщо гарнітура потрібна для роботи, її попередньо налаштовують, щоб звучання було ідеальним при повній відсутності перешкод. У цьому сенсі мікрофон повинен максимально відсікати зовнішні звуки та не спотворювати голос.
  • Їх зручно використовувати. Наприклад, можна тимчасово мутувати мікрофон через непотрібність. Важливо, щоб довжина кабелю була щонайменше 2 м – це забезпечує нормальну свободу переміщення кімнатою без необхідності знімати гарнітуру.

Швидко вибрати якісні навушники можна в інтернет-магазині Eldorado.ua. У каталозі представлений великий асортимент цих аксесуарів – більш ніж 300 позицій. Тут є моделі від популярних брендів, які відрізняються за типом, конструкцією, призначенням, а демократична ціна на навушники робить їх доступними для будь-якого користувача.

ТОП-3 навушників для роботи

Серед численних моделей аксесуарів, що підходять для роботи, виділяється трійка лідерів, яку позитивно характеризують багато користувачів:

  • SteelSeries Arctis 9 Wireless. Рівний звук та зручна посадка. У цій моделі мікрофон високої якості, його можна складати. Ці навушники вважаються універсальними для роботи з дзвінками.
  • Sony WH-1000XM5. Бездротова багатофункціональна гарнітура. Тут одне з найкращих активних шумозаглушень – відсікається навіть звук працюючих кондиціонерів. Автономність до 27–30 годин, є можливість дротового підключення.
  • Sennheiser Momentum 4 Wireless. Високий рівень адаптивного шумозаглушення, автономність до 60 год. Сенсорне керування та відмінний мікрофон.

Вибираючи якісні навушники для роботи, важливо враховувати і той факт, що пристрої, з’єднані з джерелом дротом, забезпечують максимально якісний звук. Бездротові з’єднуються за допомогою спеціального каналу. Вони забезпечують велику мобільність у процесі роботи, але поступаються дротяним за якістю звуку.

0 Комментариев