Навіщо потрібен відеореєстратор та як його вибрати

news

Якщо у вас є автомобіль, в ньому обов’язково повинен бути відеореєстратор. Цей невеликий пристрій в деяких випадках залишається єдиним гарантом вашої безпеки. Він допоможе зафіксувати момент ДТП чи інше правопорушення або злочин. А під час досудового розслідування встановити винуватця події. Цінність гаджета ви усвідомите, якщо не буде свідків події, що могли б підтвердити вашу невинність, або допомогти встановити особу злочинця чи правопорушника.

 

7 критеріїв вибору відеореєстратора

Пристрій повинен відповідати всім вимогам по зручності, фіксації та відтворенню відеоінформації. Від його якості прямо залежатиме, зможете ви використати відзняте відео чи ні. Тому вибираючи відеореєстратор для автомобіля у Львові, вам варто звертати увагу на наступні характеристики:

  • Якість відео. Тут потрібно врахувати два фактори: роздільна здатність і частота зміни кадрів. Перший відповідає за чіткість та детальність картинки, а другий — за плавність. Відповідно, якщо ви хочете, щоб на відео було видно всі деталі і щоб на стоп-кадрі воно залишилося чітким, обирайте модель, де ці параметри максимальні. Роздільна здатність точно не має бути нижчою 1280×720, а частота зміни кадрів — не нижче 30 FPS.

Також впевніться, що реєстратор підтримує нічну зйомку, адже в нічний час теж стається багато цікавого.

  • Кут огляду. Оптимальним вважається показник в 140 градусів. Він дозволяє зафіксувати максимум деталей без викривлення картинки. Якщо цього недостатньо, дивіться на моделі з кутами до 180 градусів. Вони бачать більше, але спотворюють картинку (ефект риб’ячого ока).
  • Кріплення. Присоску можна чіпляти та знімати скільки завгодно разів. Але на занадто високих та низьких температурах міцність щеплення може падати. Кріплення-наклейку можна приклеїти всього один раз. Ще є затискачі, які можна закріпити на дзеркалі.

Кронштейни є неповоротні і поворотні. Краще обирати другий тип, щоб в будь-який момент можна було швидко змінити направлення камери.

  • Внутрішня пам’ять. Разом з реєстратором вам доведеться придбати карту пам’яті. Тут принцип простий — чим вища якість відео, тим більше має бути місця.
  • Реагування на удар, гальмування, прискорення. Це дуже корисна функція, яка дозволить економити пам’ять та заряд пристрою. Запис буде вмикатися лише в потрібний момент.
  • Вбудований екран. Це питання зручності. Якщо ви хочете, щоб відео можна було дивитися прямо з реєстратора, екран повинен бути.
  • Запис звуку. Також потрібна функція. Коли камера не захоплює те, що твориться біля автомобіля, на допомогу прийде записаний звук. З його допомогою можна, наприклад, встановити особу зловмисника по голосу.

Додаткові можливості вам дасть модуль Wi-Fi. Він дозволить віддалено керувати відеореєстратором за допомогою смартфона чи планшета. Також ви зможете переглядати відео з моделей без екрана без необхідності дротового підключення.

Відеореєстратор — це не примха, а необхідність. Він повинен бути у кожного водія. Щоб вибрати та придбати пристрій, переходьте на сайт Алло.юа. Тут вас чекає велике різноманіття моделей за доступними цінами.

0 Комментариев