На Волині студентам-економістам розповіли про алгоритм започаткування бізнесу та сплати податків

news

Зустріч зі студентами факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету відбулася в ГУ ДПС у Волинській області 4 листопада 2021 року.

З майбутніми представниками фінансових служб спілкувалася завідувачка сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській област Олена Нікотіна.

«Започаткування власної справи – це, насамперед, відповідальність. Від моменту офіційної реєтрації бізнес- діяльності кожен підприємець чи керівник фірми зобов’язаний дотримуватися вимог чинного податкового законодавства. Тобто, формувати і надсилати звіти до контролюючих органів, своєчасно сплачувати податки за себе та найманих осіб. Державна податкова служба подбала про те, щоб таке спілкування відбувалося в електронному форматі. Тож раджу вже зараз знайомитися з роботою Електронного кабінету», – зазначила Олена Нікотіна.

Посадовець докладно поінформувала про вимоги щодо  застосування РРО для певних видів діяльності та розповіла про особливості одноразового добровільного декларування активів.

Нагадаємо, зо громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки,  саме зараз можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

0 Комментариев