На Волині розпочався турнір з боксу міжнародного класу за участі двісті п’ятдесяти атлетів

news

В адміністративному центрі Волині, місті Луцьк, стартували міжнародні змагання з боксу, котрі зібрали під своїм дахом більше, ніж двісті п’ятдесят спортсменів даної дисципліни і, не тільки з нашої країни, а й з ближнього закордону.

Як повідомляє сайт https://meta.ua/sport/, до обласного центру приїхали боксери з усіх регіонів нашої країни, з Білорусі, Молдови, Литви, Польщі, щоб показати свою профільну майстерність, силу та витривалість, виявивши найкращих серед кращих.

Боксерські змагання в Луцьку, подробиці спортивного турніру

Вище згаданий боксерський турнір присвячується світлій пам’яті загиблих атлетів з Луцька Фурса Олега, Лотоцького Василя, Усика Дем’яна, імена котрих золотими літерами вписані в пантеон слави області. Змагання пройдуть під егідою міської ради обласного центру та під патронатом фонду Тільки разом, котрим опікується Палиця Ігор. Lutsk Boxing Cup має насичену програму, котра розрахована на три дні активних змагань, всі події відбудуться під дахом спортивного комплексу місцевого ліцею, який славиться своєю патріотичним вихованням та підвищеними фізичними тренуваннями з військовим ухилом. В зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та світі, до змагань будуть допущені спортсмени, котрі отримали повне щеплення, тобто дві дози вакцини та можуть пред’явити відповідні сертифікати. Вболівальники та глядачі на турнір не допускаються, з тих же причин. Після коротких привітань учасникам від очільників міста та адміністрації ліцею, виконання Гімну нашої країни, вихованцями військового ліцею, хвилини мовчання в пам’ять загиблих луцьких атлетів, символічного удару в гонг, зараз же розпочалися бої, на декількох рингах, в різних вагових категоріях.

Плани на майбутнє по закінченню турніру

Як згадувалось вище, змагання триватимуть три дні, фінал, де буде виявлено найкращих, відбудеться третього листопада. Опісля чого, атлети роз’їдуться на свої бази, готуватись, хто до чемпіонату країни, а дехто й до першості Європи.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев