На Волині податківці викрили факт зберігання масштабної партії горілки з підробленими акцизними марками

news

Налагоджена взаємодія між структурними підрозділами ГУ ДПС у Волинській області та якісний аналіз інформації, зокрема щодо переміщення підакцизних товарів та місць постачання і зберігання горілчаної продукції на території області, дозволяють своєчасно виявляти зловживання на ринку підакцизної продукції.

27 травня 2022 року в ході фактичної перевірки волинські податківці зафіксовали порушення про ймовірні зловживання при здійсненні діяльності одним із господарюючих суб’єктів.  Про це інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Результат аналітичної роботи фахівців ДПС – підтвердження в ході фактичної перевірки зберігання в м. Луцьку 16,7 тисяч пляшок горілки  «Пшенична» ємністю 0,5 л., які були позначені  підробленими марками акцизного податку. Очевидно, що в такий спосіб його власник вирішив «зекономити» на податкових платежах і зважився на порушення закону.

Після опрацювання інформації Головного управління ДПС у Волинській області слідчі управління ГУ НП у Волинській області вилучили цю підакцизну продукцію вартістю понад 1,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 р.  № 2120-IX  відновлено проведення фактичних перевірок суб’єктів господарювання, як юридичних так і фізичних осіб – підприємців.

У Головному управлінні  ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 777153 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев