На Волині податківці викрили аграрія, котрий незаконно зберігав паливо 

news

Сільськогосподарське підприємство на території Луцького району незаконно зберігало паливно-мастильні матеріали. Цей факт в ході фактичної перевірки встановили працівники управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, волинські  податківці спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та Управління патрульної поліції у Волинській області, в рамках проведення цільових заходів з протидії кримінальним правопорушенням у сфері незаконного обігу пального, задокументували факт зберігання паливно-мастильних матеріалів без наявності відповідної ліцензії.

Такі дії підприємства порушують вимоги ст. 15 Закону України від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального».

Окрім того, платник не подав повідомлення за формою № 20-ОПП щодо наявного об’єкта оподаткування (рухомого, нерухомого майна), який використовувався при веденні господарської діяльності експлуатацію ємності, чим порушено п.22.1 ст.22, п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями) та п.8.4 розділу VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затверджений наказом Міністерства фінансів України 09.12.2011 року № 1588 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 року № 462), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.05.2014 року за № 503/25280.

Вищеописані порушення встановлені за результатами проведеної працівниками управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області фактичної перевірки за місцем зберігання пального згаданим суб’єктом господарювання. Орієнтовна сума штрафних (фінансових) санкцій за результатами фактичної перевірки становить 501,0 тис. грн.

Податківці Волині систематично протидіють увагу незаконному обігу підакцизних товарів. Тому, наведена інформація повинна стати застереженням для інших суб’єктів господарювання, які зважуються здійснювати господарську діяльність у сфері зберігання, використання та реалізації ПММ без наявності всіх дозвільних документів, наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

0 Комментариев