На Волині 11 юридичних осіб та 6 підприємців повідомили податкову про неспроможність сплачувати податки

news

Лише 17 представників бізнесу Волині подали заяви про неможливість  виконувати податкові зобов’язання 

Правом подати заяву до органів ДПС про неможливість виконувати податкові зобов’язання  скористалися лише 17  представників бізнесу Волині.

Із загальної кількості платників податків, які у встановлений термін поінформували Головне управління ДПС у Волинській області  про  неспроможність сплачувати податки, 11 юридичних осіб і 6 фізичних осіб- підприємців.  

У переліку СГД, які повідомили про відсутність можливості виконувати податкові обов’язки є 2 суб’єкта, що зазнали значних втрат або пошкодження майна. Щодо підприємців, то  6 ФОПів-заявників  – нині  на службі у ЗСУ. Окрім того, серед причин, що змушують бізнес констатувати неспроможність сплачувати податки, вказується втрата можливості співпрацювати з контрагентами з інших регіонів України.  

«Запровадження воєнного стану в Україні вкрай негативно вплинуло на ділову активність представників підприємництва. Чимало з них вимушено переорієнтували свою діяльність відповідно до нових  умов. Зниження платоспроможності населення та  зруйновані ділові зв’язки з тимчасово окупованими територіями чи регіонами, у яких ведуться активні бойові дії,  не сприяють пожвавленню економічних процесів. Тим не менше, лише декілька наших платників насправді зовсім не можуть виконувати податкові зобов’язання через обставини воєнного часу. Решта господарюючих суб’єктів  докладають максимум зусиль для збереження бізнесу, робочих місць і шукають нові можливості для розвитку, відповідно – по змозі, але своєчасно  сплачують податки», –  коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

За інформацією: Головного управління ДПС України у Волинській області 

0 Комментариев