На Волині зменшився експорт, а імпорт — зріс

news

Обсяг експорту товарів у січні–жовтні порівняно з відповідним періодом 2015р. зменшився на 6,0% і становив 502,8 млн.дол. США, імпорту – збільшився в 1,8 раза і складав 911,2 млн.дол. Від’ємне сальдо склало 408,4 млн.дол. (у січні–жовтні 2015р. – позитивне 26,5 млн.дол.).

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

У загальному обсязі експорту товарів переважали механічні пристрої та електричне обладнання, деревина і вироби з неї, меблі, пластмаси, полімерні матеріали, продукти рослинного походження, жири та олії тваринного або рослинного походження, готові харчові продукти, живі тварини та продукти тваринного походження, готові харчові продукти.
До країн Європейського Союзу (ЄС) експортовано товарів на 392,1 млн.дол. (78,0% загального обсягу), що на 1,6% більше, ніж у січні–жовтні 2015р.
Вагомі експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Німеччини, Польщі, Нідерландів, Італії, Австрії, Словаччини.
Серед інших країн світу найбільше експортували товарів до Білорусі, Російської Федерації, Казахстану.
В товарній структурі імпорту переважали нафтопродукти, механічні пристрої та електричне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного, полімерні матеріали, пластмаси, каучук, гума, недорогоцінні метали та вироби з них, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, деревина і вироби з неї, живі тварини та продукти тваринного походження.
З країн Європейського Союзу надійшло товарів на 546,7 млн.дол., що на 25,6% більше, ніж у січні–жовтні 2015р. і склало 60,0% загального обсягу.
Серед країн ЄС найбільше товарів отримано з Угорщини, Німеччини, Литви, Польщі, Греції, Франції.
Серед інших країн світу переважали поставки товарів з Білорусі, Російської Федерації, Ізраїлю.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев