На Волині затримали мігрантів з фальшивими документами

news

У понеділок, 1 лютого під час проведення відпрацювання обласного центру поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно із працівниками Управління державної міграційної служби України у Волинській області виявили трьох нелегальних мігрантів, які використовували паспорти з підробленими печатками про перетин держаного кордону України.

Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

Поліцейські, під час перевірки паспортних документів у громадян однієї з країн СНД встановили факт можливого підроблення відбитків штампів про перетин державного кордону України. Під час проведення огляду паспорти вилучили у 27-річного подружжя та 22-річної їх родички – братової. Документи направили до експертної служби для дослідження.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає 850 гривень штрафу або до шести місяців арешту чи обмеження волі до двох років.

Поліцейські просять громадян, яким відома будь-яка інформація щодо випадків нелегальної міграції телефонувати на гарячу лінію відділу боротьбизі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Волинській області за номерами: (0332) 74- 22-06 або 102.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев