На Волині визначили переможців конкурсу малюнків про безпечну працю у лісі. ФОТО

news

У Міжнародний день захисту дітей визначено переможців обласного етапу конкурсу дитячого малюнка про безпечну працю у лісі.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Обласний конкурс серед учнів шкіл на кращий малюнок на тему «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей» відбувся 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, журі визначило переможців.

Ними стали: Ірина Дунець, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт Шацьк» – І місце. Дмитро Подолець, учень Берестечківської школи Горохівського р-ну та Софія Прусік, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нуйно Камінь-Каширського р-ну – ІІ місце. Валерія Сав’як, вихованка зразкової студії «Дивосвіт» БДЮТ м. Берестечко Горохівського р-ну, Катерина Ковальчук, учениця загальноосвітньої школи смт Любешів, Богдан Музичук, учень першого класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Поліське Старовижівського р-ну – ІІІ місце. Ці діти будуть відзначені грошовими преміями від обласної організації Товариства лісівників України.

Але про все – по черзі.

На початку травня, коли в рамках проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці було дано старт конкурсу дитячого малюнка, охочих позмагатися за першість виявилося чимало. Але головне – більшість представлених робіт були досить цікавими і майстерно виконаними. Тож журі у районах зізнавалися, що визначити кращих було непросто. Тому  в окремих лісогосподарських підприємствах і виділяли по кілька других та третіх місць.

Переможці на рівні районів були достойно нагороджені. За І місце – грошова премія у розмірі 500 грн, ІІ – 300 грн, ІІІ – 200 грн.

Кращі з кращих  робіт були представлені на розгляд журі обласного рівня. У приміщенні Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства утворилася імпровізована виставка. Змагалися близько 70 юних знавців правил безпечної роботи у лісі.

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, котрий уважно розглянув усі малюнки, зізнався, що навіть не очікував такого цікавого бачення безпеки праці у лісі від дітей.

– Приємно, що і діти, і вчителі, і лісівники, і працівники еколого-натуралістичного центру так активно включилися в роботу. Маємо результат. Дітям, чиї роботи цього разу не визнано кращими, хочеться нагадати: у вас є ще можливість позмагатися за перемогу у традиційному конкурсі малюнків і творів «Людина і ліс», а також конкурсі проектів на озеленення, який започатковано цього року, – додав Олександр Михайлович.

Варто зазначити, що проведення такого конкурсу стало можливим завдяки спільній роботі керівництва Волинського ОУЛМГ, обласної організації Товариства лісівників України, державних лісогосподарських підприємств, управління освіти Волинської облдержадміністрації, обласного еколого-натуралістичного центру. А оцінювало малюнки компетентне журі, яке очолив заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський. До складу конкурсної комісії також увійшли голова обласної організації Товариства лісівників України Борис Бабеляс, провідний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів ВОУЛМГ Олександр Боровицький, головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Малащук, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, методист Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Юхимчук,  голова обласної організації працівників профспілки лісового господарства України Павло Матіюк, кандидат с. г. наук, доцент кафедри садово-паркового господарства СНУ ім. Лесі Українки Василь Войтюк,  голова Волинської обласної організації Українського Фонду Культури Геннадій Сарапін та прес-секретарі Волинського ОУЛМГ Світлана Думська і Сергій Цюриць.

 

0 Комментариев