На Волині привітали працівників водного господарства. ФОТО

news

 Щорічно, у першу неділю червня, Україна відзначає День працівників водного господарства.  Напередодні свята у актовій залі Ратнівського міжрайонного управління водного господарства відбулися урочистості. 

Про це йдеться на сайті Ратнівської райдержадміністрації.

 Розпочав зібрання начальник управління водного господарства Михайло Тимощук, який привітав колег зі святом та вручив Почесні грамоти своїм підопічним.

Від імені районної державної адміністрації під час урочистостей до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук. Він  подякував колективу управління за злагоджену та ефективну роботу, яка сьогодні, як ніколи, викликає щиру вдячність і повагу.

За сумлінну працю в галузі меліорації і водного господарства, високий професіоналізм нагородив почесними грамотами райдержадміністрації  Ковальчука Сергія Антоновича, тракториста-машиніста Ратнівського міжрайонного управління водного господарства та Харківця Ігоря Григоровича, оглядача гідротехнічних об’єктів Прип’ятської експлуатаційної дільниці Ратнівського міжрайонного управління водного господарства.

Євген Петрович висловив упевненість, що в районі і надалі буде забезпечено раціональне використання водних ресурсів, адже наші водо господарники – найкращі в області. Побажав усім міцного здоров’я на довгі роки, професійних здобутків та сімейного благополуччя, мирного неба, благополуччя, оптимізму і всього найкращого.

0 Комментариев