На Волині поліцай побив чоловіка прямо у відділку

news

Ковельчанина у поліції побили гумовим кийком.

Про це повідомляє Кowel.com.ua.

Це трапилося близько 23 години в приміщенні Ковельського відділу поліції. Як стверджував у суді скаржник, працівник поліції завдав йому тілесних ушкоджень: кілька разів ударив по тулубу та ногах гумовим кийком, а також неправомірно застосував до нього сльозогінний газ та кайданки.

Спочатку потерпілий звернувся із заявою до керівництва Ковельського відділу поліції – просив відкрити проти поліцая кримінальне провадження за статтею 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).

Заява була зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення. Однак після цього жодних дій, спрямованих на внесення наданих ним відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та здійснення досудового слідства, слідчим поліції не вчинено.

Прокурор Ковельської місцевої прокуратури Світлана Волинець в судовому засіданні пояснила, що заява, адресована до поліції, спочатку була передана місцевій прокуратурі, а в подальшому – прокуратурі Волинської області, оскільки дана справа підслідна слідчому відділу обласної прокуратури.

Слідчий судя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук скаргу на бездіяльність місцевого відділу поліції задовольнив, а уповноважених осіб зобов’язав внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.

0 Комментариев