На Волині освятили “Іванків сад” та відкрили пам’ятну дошку загиблому атовцю

news

Вчора покладали квіти пам’яті до місця останнього спочинку Івана Хрупчика, уродженця с. Судче. Йому мало би бути 25, проте два роки тому він загинув, захищаючи мирне небо України. А сьогодні освятили висаджений молодий садочок – «Іванків сад» біля рідної Судченської школи і відбувся мітинг-реквієм з нагоди його вшанування та відкриття на фасаді ЗОШ пам’ятної дошки, – пише “Нове життя”.

 

Проливний дощ, котрий розпочався майже одразу, – ніби сльози родини, близьких за Івана, а в його особі – за всіх загиблих за кращу долю Батьківщини. Звучали слова, поезії, пісні про нашого земляка, котрий не пошкодував свого життя за всіх нас. Рідні відкрили меморіальну дошку, ледве стримуючи ридання.

Він жив просто, був звичайним молодим чоловіком. Проте загинув, виконавши обов’язок громадянина та християнина – віддавши життя «за други своя». Про це під час мітингу говорив кожен, хто звертався до присутніх. Як і про те, що ми всі, не лише родина та односельці, маємо свято шанувати його пам’ять. Слава героям!

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев