На Волині конфліктують через відпочинок на пляжі

news

Жителі села Гаївка обурені тим, що їм перекрили дорогу до пляжу озера Пісочне.

Про це пише Район.Шацьк.

Їхню незгоду з такими діями керівництва санаторію «Лісова пісня» озвучив на сесії Шацької селищної ради, яка відбулася 8 липня, депутат Олександр Постернак. З його слів, мешканці не мають доступу не лише до пляжу, а й до пошти і магазину.

Сергій Віннічук, Шацький селищний голова, так прокоментував ситуацію:

“Під час виїзного прийому до мене звернувся директор санаторію Віктор Карпук з наболілою проблемою. У вихідні на пляж санаторію приїжджає велика кількість відпочивальників. Через них для пацієнтів здравниці, які до обіду проходять лікувальні процедури, не вистачає не лише лежаків, а й загалом місця на пляжі. Приїжджі запруджують весь пляж, до того ж залишають після себе гори сміття, яке потім збирають та вивозять працівники санаторію. Непопулярне рішення з чергуванням охорони при вході на пляж було прийняте для того, щоб найперше забезпечити комфортний відпочинок для пацієнтів санаторію”.

До речі, місцевих жителів охорона пропускає на пляж. З приїжджих же бере за його відвідування символічну плату.

Щоб вирішити проблему раз і назавжди, при цьому не позбавляючи права відпочивати на озері людей, які приїжджають туди на один день, директор санаторію просив селищну раду облаштувати поблизу популярного місця відпочинку ще один пляж — комунальний.

Утім, на це, як відзначив Сергій Віннічук, потрібні великі кошти, які поки що не передбачені у бюджеті. Наразі ситуація вивчається виконавчим комітетом ради, після чого буде прийняте зважене рішення.

2 коментарі