На Волині – конфлікти між протестувальниками та водіями. ВІДЕО

news

26-го лютого під час акцій протесту у Нововолинську виник конфлікт між водіями та жителями 15-го мікрорайону.

Під час акцій протесту працівників нововолинських профтехучилищ та шахтарів, які блокували дороги, не обійшлося без конфліктних ситуацій. Водії, які не мали змоги прорватися через колону учасників акції, рушили по об’їзній, – пише БУГ.

Найближче місце, де можна було безперешкодно минути проблемну ділянку шляху – будинок №24 на 15 мікрорайоні. Транспорт почав масово рухатися прямо через двори, минаючи арку. У дворі саме в цей час перебували діти. Стурбовані батьки почали забирати дітвору з вулиці. Територія перед будинками була повністю забита машинами. Фури, які їхали з двох протилежних сторін, стикнулися в арці. Люди цілу годину пробували вигнати вантажівку з двору.

Жителі будинку, серед яких були і шахтарі “Бужанської”, вийшли і перегородили дорогу транспорту – перекрили своєю машиною арку. Водії сигналили під під’їздами, а молоді мами жалілися: як вкласти спати дітей? Приїхала поліція. Правоохоронці, з огляду на те, що в арці шлак сиплеться і асфальт у дворі такий, що можна тільки пішки ходити, стали скеровувати водіїв на об’їзну грунтову дорогу. Після того, як поліцейські покинули двір, знову стали їхати автомобілі, вантажний транспорт, а також маршрутки “Нововолинськ-Ковель”, “Нововолинськ-Шацьк”. Це тривало приблизно до 17:00.

Деякі водії не хотіли зупинятися – просто наїжджали на людей. Почалася штовханина, одного з жителів будинку агресивний шофер звалив прямо в болото. Журналісти інтернет-видання “БУГ” зафіксували інцидент на камеру.

0 Комментариев