На Волині через контрабандні сигарети були вилучені дві автівки

news

23 червня прикордонники Луцького загону спільно з представниками митниці припинили незаконне переміщення майже 1,5 тисячі пачок сигарет, які порушники заховали у конструктивні порожнини своїх автомобілів.

Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Так, на українсько-білоруському кордоні в пункті пропуску «Доманово» громадянин Республіки Білорусь намагався в’їхати до України на «запакованому» сигаретами «Фіаті». Під час поглибленого огляду автомобіля охоронці кордону виявили під капотом, в покришці запасного колеса та за обшивкою стелі салону 800 пачок сигарет марки «NZ» без акцизних марок. Їх оцінили у 6,5 тисяч гривень, крім того було вилучено і автомобіль, як засіб незаконного переміщення товарів. Його оцінили у 64 тисячі гривень.

А вже на українсько-польському кордоні в пункті пропуску «Ягодин» українець, що слідував до сусідньої країни, заховав у своєму «Фольксвагені» 483 пачки безакцизних сигарет. Оглядова група знайшла їх в лонжеронах кузова, до яких дісталися після демонтажу задніх коліс, а також в переобладнаному паливному баку та біля коробки перемикання передач. Сигарети на суму 8 тисяч гривень та автомобіль на 20 тисяч гривень вилучено.

Ще одну тисячу пачок сигарет виявили прикордонники Львівського загону. Їх ховали під рудою поїзду, що слідував в польський Хрубешув. Окрім курива також був знайдений мобільний телефон. Тютюнові вироби передані представникам ДФС.

0 Комментариев