На Волині буде тиждень дитячого читання

news

Традиційно під час весняних канікул в Україні проходить Тиждень дитячого читання.

23 березня урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на Волині відбудеться на базі Камінь-Каширської районної бібліотеки для дітей літературно-музичним святом «Весна у книжковому саду», — інформують у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

Юні читачі матимуть змогу взяти участь у цікавому театралізованому дійстві, зустрітися з відомими українськими письменниками: головою обласної організації НСПУ Ольгою Ляснюк та лауреатом державної премії України імені Лесі Українки та інших численних літературних премій, заслуженим журналістом України Надією Гуменюк.

23 березня 2017 року, у день відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання, в обласній бібліотеці для дітей відбудеться презентація  проекту «Бібліотерапія в дії», під час якої присутні дізнаються про напрямки лікування людей за допомогою читання книг. Захід розрахований на різновікову аудиторію, тому буде цікавим і дорослим, і дітям. Гость заходу – керівник книгарні «Є» у місті Луцьку поетеса, член НСПУ Ганна Луцюк.

Протягом тижня на користувачів бібліотеки чекатимуть цікаві та змістовні заходи – зустрічі з письменниками, презентації книг, літературні мандрівки, мистецькі години, вікторини, майстер-класи, тощо.

Детальну інформацію про заходи, які відбудуться протягом Всеукраїнського тижня дитячого читання можна побачити на сайті бібліотеки у розділі «Новини» та афіші.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев