На території Луцького району встановлено факт безліцензійної торгівлі алкоголем

news

При проведенні фактичної перевірки в Луцькому районі 25.01.2022 року працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області встановили факт реалізації алкогольних напоїв без придбання відповідної ліцензії.

Працівниками ВП №3 Луцького РУП ГУНП у Волинській області вилучено з обігу 57 пляшок алкогольних напоїв різного асортименту на суму 1,3 тис. гривень.

Такий  результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які  інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Відповідальність за зберігання тютюнових виробів без акцизних марок встановленого зразка передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» та ст.  1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Орієнтовно штрафна санкція за дане порушення становитиме 17,0 тис. гривень

В ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев