На рожищенському підприємстві незаконно зберігали пальне без ліцензії

news

В рамках операції «Акциз-2021» 09.12.2021 року під час фактичних перевірок  суб’єктів господарювання працівники управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області спільно з працівниками департаменту стратегічних розслідувань у Волинській області на території Рожищенського району на підприємстві встановили факт зберігання пального без придбання відповідної ліцензії.

Так, працівниками управління контролю за підакцизними товарами  виявлено, що суб’єкт господарської діяльності здійснював зберігання значних партій пального без придбання відповідної ліцензії. Як наслідок,  із незаконного обігу було вилучено 3 тис. літрів пального на загальну суму понад 69,3 тис. гривень.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти  за номером (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев