На курорт в Малі напали — загинули чотири людини

news

У результаті нападу бойовиків-ісламістів на популярний у західних туристів курортний комплекс Ле Кампеман в Малі загинули чотири людини, повідомила місцева влада.

Як передає “Новое время” із посиланям на Reuters, ще одна людина зникла безвісти. Зазначається, що загиблі і зникла безвісти особа були постояльцями готелю.

Однією з жертв нападу є португальська військовослужбовець, який працював в рамках військової місії Європейського Союзу в Малі, заявили в штабі збройних сил Португалії.

За словами міністра безпеки Малі Саліфа Траоре, в ході спецоперації зі звільнення курортного комплексу, яка тривала всю ніч, ліквідовані “п’ятеро терористів”.

Нагадаємо, що 18 червня в Малі бойовики-ісламісти скоїли напад на популярний серед іноземців курорт Ле Кампеман в Дугуракоро, розташований на схід від столиці країни Бамако. Війська звільнили 20 заручників, захоплених нападниками.

П’ять років тому ісламісти захопили значну частину території Малі. Їх вдалося істотно потіснити з допомогою французьких військ, але в країні періодично відбуваються атаки джихадистів.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев