На двох автомобілях на єврономерах крадії лісу намагалися вивезти дубові колодки

news

Вранці під час обходу майстер лісу Мощаницького лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ» виявив самовільну порубку дубів. Працівники лісової охорони стали проводити розслідування. В результаті виявили деревину цінної породи на території одного із занедбаних приватних обійсть с. Ставок Ківерцівського р-ну, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

 

Розпочали стеження. Про факт повідомили працівників правоохоронних органів.

За деякий час на місце прибули два автомобілі на єврономерах. Невідомі особи намагались перешкодити діям лісоохоронців та очевидно, забрати дубові колодки. Завдяки злагодженій роботі лісової охорони та правоохоронців цього вдалося не допустити.

За фактом тривають слідчі дії. Деревина та автомобіль вилучені.

Варто зазначити, що цього року це вже 4-й факт, коли лісопорушники-дубокради затримуються лісовою охороною Мощаницького лісництва і матеріали справи передаються у правоохоронні органи.

Як правило, лісопорушники для крадіжки деревини в основному використовують автомобілі з іноземною реєстрацією. Це створює перешкоди для ідентифікації особи, яка знаходиться за кермом та, можливо, причетна до скоєння злочину.

Крім того, крадена деревина при цьому перевозиться не вантажними автомобілями, а звичайними легковими. Вони не виділяються із загального потоку автотранспорту та не викликають особливої підозри.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев