Молитви до Святого Миколая: про що просять люди у день пам’яті Святого?

news

Святому Миколаю Чудотворцю здавна моляться віряни. Люди вірять, що в особливо складних ситуаціях Миколай може допомогти, і вони моляться йому за здоров’я, прощення гріхів, удачу, фінансову допомогу та благополуччя для своїх дітей.

Сильна молитва Миколі Чудотворцю

Про добрий наш пастирю і Богомудрий наставнику, святителю Христовий Миколаю! Почуй нас, грішних, що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: виждь нас немічних, отвсюду уловляемых, усякого блага позбавлених й розумом від малодушності помраченных: потщися, угодниче Божий, не оставити нас в гріховному полоні бути, так не будемо в радість нашим ворогом і не помремо в лукавих деяниих наших.

Моли про нас негідних Содетеля нашого і Владику, Емуже ти з безплотними лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по ділом нашим ,і по нечистоті сердець наших, але по своїй доброти віддасть нам.

Моли, святителю Христовий Миколаю, Христа Бога нашого, нехай подасть нам мирне житіє і залишення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва до святого Миколая про подолання труднощів у житті

Великий угоднику і святителю Божий Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто зі щирим проханням вдається за твоєю допомогою! Ти допомагав тим, які до тебе вдавалися, допоможи й мені в усіх труднощах і потребах життя мого. Коли прийде хвилина, де сила моя заслабка, де труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені помічну твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, хто у труд­нощах і небезпеці пам’ятав про тебе. Поблагослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога спастися душі моїй. Амінь!

Молитва святому Миколаю про здоров’я

Святий Миколай Чудотворець, Спаситель наших заблукалих душ. Звертаємося до тебе зі смиренною проханням в хвороби і немочі. Відсторони від (ім’я) псування і тяжка недуга. Відпусти (ім’я) всі гріхи, що стали причиною таких тяжких страждань. Прийми каяття хворого і його близьких. Нехай всі хвороби покинуть його тлінне тіло і прибуде незламне здоров’я і благодать. Нехай Господь Через тебе почує нашу смиренну прохання і не засудить її. Попроси, про святителя Миколай, щоб всі негаразди відпустили і хвороби покинули назавжди. На все твоя воля. Амінь.

Молитва святому Миколаю про здоров’я і благополуччя дитини

О добрий наш Пастир і наставник, Христове Миколаю! Почуй слова Мої, про рідний моєму чоловічка, Дитятку моєму (ім’я)! Закликаю до допомоги тебе, йому немічному, малодушністю затьмареному допоможи. Не залиш його в гріховному полоні, серед лукавих діянь! Моли про нас Творця нашого, Владику! Щоб Житіє раба Божого в чистоті і спокої помислів йшло, щоб щастя і мир з ним в ногу ступали, щоб всі проблеми і негоди стороною обійшли. А ті, що вже трапилися, шкоди не завдали! На твоє клопотання я сподіваюся, на твоє заступництво! Амінь!

Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу у грошах

О, всеблагий отче Миколай, пастир і вчитель усіх вірою, що припливають до твого заступництва, і теплою молитвою тебе закликають, незабаром потчися, і визволи Христове стадо від вовків, що гублять його, або від навали латинян лукавих, що повстають на нас. Огороди і збережи нашу країну, і всяку країну в Православ’ї сущу, святими твоїми молитвами від мирського заколоту, меча, нашестя іноплемінників, від міжусобних і кровопролитних лайок. І як помилував ти трьох чоловіків у в’язниці сидячих, і визволив їх від царя гніву і посічення мечного, так помилуй і визволи народ православний від згубної єресі. Як нехай твоїм клопотанням і поміччю, Своїм же милосердям і благодаттю, Христе Бог, нехай гляне милосердним оком Своїм на люд в невігластві сущий. Нехай просвітить розум людей Своїх, нехай же не спокусяться і не підуть від віри батьківські, сумління, суєтними мудруваннями та невігластвами присипленими, нехай пробудить волю на зберігання святої віри Православ’я. Амінь.

Молитва святому Миколаю про прощення гріхів

Миколу Угодниче! До тебе як до вчителя і пастиря я звертаюся з вірою і повагою, з любов’ю і поклонінням. Подячні слова тобі направляю, за життя благополучну молю. Спасибі величезне тобі кажу, на милість сподіваюся та на прощення. За гріхи, за думки, та за помисли. Як помилував ти всіх грішних, так і мене помилуй. Від випробувань страшних захисти та від смерті марною. Амінь!

Молитва Миколі Чудотворцю на удачу

О, всесвятий Миколай, угоднику неабиякий Господній, теплий наш заступник і скрізь у скорботах швидкий помічник. Допоможи мені, грішному й похмурому, у справжньому житті, благай Господа Бога дарувати мені прощення всіх моїх гріхів, які згрішились від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, помислом і всіма моїми почуттями, і під кінець душі моєї допоможи мені, окаянному, благай Господа Бога, всієї тварі Творця, визволити мене від повітряних поневірянь і вічної муки, нехай завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа і твою милостиве представництво, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

0 Комментариев