Мешканка Луцька спробувала свою вдачу і виграла авто

news
Ольга Карпук із Луцька стала головною переможницею акції ПриватБанку

Авто для бізнесу за участь в акції – думаєте так не буває? А з ПриватБанком буває! В цьому впевнилася Ольга Карпук із Луцька, яка стала головною переможницею передноворічної акції. З автосалону Дніпра пані Ольга з чоловіком вирушили додому за кермом новенької Toyota Proace City Verso!

273101307_4639494106162000_2397954055300419667_n.jpg

ПриватБанк бере і робить: допомагає бізнесу зростати, пропонуючи підприємцям банківські продукти та сервіси, що розвивають їх справу. А ще банк заохочує своїх лояльних клієнтів, проводячи акції та розіграші. Так наприкінці минулого року серед клієнтів, які встановили РOS-термінали ПриватБанку у своїх торгових точках, проводилась акція “Авто під ялинку з еквайрингом від ПриватБанку”. Клієнтам потрібно було лише зареєструватись в акції та залишити коментар під постом у Facebook. Саме там переможниця і побачила анонс акції:

“Я подумала: Чому б і ні?” – розказує пані Ольга, – і зареєструвалась. Клієнтами ПриватБанку наша родина є вже не один десяток років. Та власне це і єдиний банк, послугами якого ми користуємось, рахунків в інших просто немає, адже для мене особисто Приват – це в першу чергу комфорт і зручність обслуговування і я знаю, що за цим стоїть колосальний труд всіх співробітників.Емоції, які я зараз відчуваю, просто не передати. Це мій перший виграш в житті. Я щаслива!”

Сергій Макаренко, керівник Напрямку торгового еквайрингу, вручаючи ключі від авто переможниці, додав, що це не остання акція, яка заохотить українців: і бізнес-клієнтів, і фізичних осіб, користуватись сервісами банку та оцінити їх переваги та зручність.

Також, окрім головного призу авта, ще 10 учасників акції отримали по iPhone XR.

0 Комментариев