Мешканець Любешова увійшов до Спілки письменників України

news

1-2 березня відбулося засідання Приймальної комісії НСПУ на чолі з П. Засенком, під час якої було розглянуто 74 справи, 41 письменника рекомендовано до прийому в Спілку. Серед них і мешканець Любешова, журналіст Микола Шмигін.

Про це йдеться на сайті спілки.

П. Засенко наголосив, що роботі Приймальної комісії неабияк перешкоджає те, що багато робіт подається не за Статутом НСПУ. Мається на увазі жанрове різноманіття, яке не відповідає вимогам (дисертації, фоторепортажі, посібники, путівники).

Секретар НСПУ Богдана Гайворонська відзначила, що обласним організаціям потрібно передавати справи відразу після обласних засідань Приймальної комісії. Оскільки наплив робіт в останні терміни ускладнює роботу. Всі книги, які були передані на Приймальну комісію незабаром будуть роздані у бібліотеки, тому кандидатам, які хотіли б забрати свої книги, необхідно звернутися до Богдани Гайворонської.

Шмигін Микола Миколайович народився 17 липня 1963 року в селі Жеребилівка Новоград-Волинського району Житомирської області.

Закінчив філологічний факультет Житомирського педінституту (1985).

Працював учителем на Житомирщині та Волині.

З 1995 року завідував відділом любешівської районної газети «Нове життя». Тепер – власний кореспондент газети “Вісник+К”.

Лауреат всеукраїнських та обласних журналістських конкурсів, дипломант всеукраїнського літературного конкурсу “Коронація слова” (2016).

Автор книг: «Заручники кохання» (2003), «Шлюбна подорож» (2006), «Остання ніч песиголовця» (2008), “Педагогічна богема” (2010), “Коректура” (2012), “Трамвай на той світ” (2016).

Мешкає в селищі Любешів Волинської області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев