Майбутнім луцьким будівельникам презентували нові книги

news

Обидві книги – знакові!

У Луцькому вищому училищі архітектури та будівництва відбулася презентація книг «Попіл Чорнобиля» Юрія Зелюка та «Адажіо Альбіноні» Петра Коробчука, – пише Волинська газета.
Обидві книги знакові – повість Юрія Зелюка повертає у травневі дні 1986-го, коли сталася страшна Чорнобильська катастрофа й авторові довелося брати участь у ліквідації її наслідків, особисто побувати на даху третього енергоблоку; поет Петро Коробчук нову збірку приурочив до свого шістдесятиріччя.

Підтримати колег прийшли письменники Володимир Місюра та Сергій Цюриць. Вже традиційно відбувся і творчий перегук, до якого окрім членів НСПУ долучилися викладач історії училища Віра Барановська та член Ліги українських письменників ім. Павла Чубинського Валентин Баранюк.

Це засідання «Літературної світлиці», що діє в училищі вже впродовж десяти літ, відбулося у рамках літературно-мистецьких заходів, приурочених до 145-річчя від дня народження Лесі Українки. Бібліотекарі Євгенія та Надія Цибульські підготували цікаву виставку творів поетеси.

0 Комментариев