Маршрутка № 31 у Луцьку рухатиметься по-новому

news

Члени виконавчого комітету внесли зміни у схему руху автобусного маршруту № 31 “ТЦ «Слон»- Боголюби (філія обллікарні)». Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк пояснив, що розглянувши звернення ТзОВ “Автотранспортне підприємство-Луцьк”, ПрАТ “Луцьке АТП 10701”, у зв’язку з перенесенням зупинки громадського транспорту від готелю “Україна”, для пасажирів, які користувались автобусним маршрутом №31, виникли незручності, а саме найближча зупинка знаходиться в районі ДЮСШ. Тому й запропоновано внести зміни в схему руху.

Згідно з рішенням, вносяться тимчасові зміни на період до завершення капітального ремонту зупинки громадського транспорту на вул. Словацького (готель Україна) в схему руху автобусного маршруту №31 “ТЦ “Слон”- Боголюби (філія обллікарні)”. Пропонується шлях проходження проспектами та вулицями Волі – Словацького – Шевченка замінити на шлях проходження Волі – Словацького – Богдана Хмельницького – Заповітна – Шевченка.

0 Комментариев