Маленьким лучанам дарували книги. ФОТО

news

14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг. Це одне з наймолодших свят в календарі, об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і вчить їх любові до читання. Про це повідомляє «Волинська правда» із посиланням на прес-службу центральної бібліотеки для дітей.

Це свято започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. За три роки свого існування ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу дитині.

Хорошу і корисну ідею вирішили підтримати і ми. Тому сьогодні у центральній бібліотеці для дітей відбулося цікаве дійство: нашим найкращим користувачам ми дарували книги, які надали хороші друзі бібліотеки.

А оскільки це свято співпадає ще з одним святом – Днем святого Валентина, наші користувачі мали можливість виготовити «валентинки» власними руками. Дарунком від бібліотеки став спільний перегляд відомого мультфільму «Літаючі книги містера Морріса».

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев