Майже дев’яносто відсотків українців підтримують боротьбу проти окупантів

news

Про це йдеться у результаті опитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили 21-23 жовтня.

86% опитаних українців, попри російські масовані обстріли інфраструктури, підтримують продовження збройної боротьби проти окупантів, навіть у випадку продовження обстрілів.

Так, 71% повністю погоджується з думкою про продовження збройної боротьби, а 15% — радше погоджуються.

Лише 10% респондентів відповіли, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів, навіть якщо доведеться піти на поступки росії.

У всіх регіонах більшість дотримується думки, що потрібно продовжувати збройний опір. Хоча у східних областях частка тих, хто готовий до поступок, відносно більша. Наприклад, у східних областях, які потерпають від постійних ракетних та артилерійських атак, 69% респондентів підтримують продовження боротьби. А 29% вважають, що потрібні перемовини.

Продовження боротьби підтримують респонденти, які обирали для інтерв’ю і українську, і російську мову. Так, серед тих, хто обрав російську мову, збройну боротьбу підтримують 66% опитаних, а 29% — за початок перемовин.

З-поміж тих, хто обрав українську мову, продовження збройної боротьби підтримують 89% і лише 7% за початок перемовин, навіть якщо доведеться піти на поступки.

Фото ілюстративне з інтернету 

0 Комментариев