Люди які мешкають заради дороги

news

Мобільні дачні будинки надають перевагу та зручність, які ми хочемо мати у своєму житлі, за доступними цінами. Мало того, вони стають все більш популярними завдяки своїй простоті та мінімалізму. Однак мало хто знає, що відбувається усередині мобільного будинку. Саме це ми й розглянемо в цій статті, вивчивши анатомію та начинки будинку-причепа, а також те, як вони збираються, які матеріали використовуються, зовнішній вигляд та загальні поверхові плани чи планування.З більш детальною інформацію ви можете ознайомитися у нас на сайті https://www.vagondom.com.ua/produktsiia/zhytlovi-dachni-budynky і вибрати саме ваш будинок мрії. Не багато людей (навіть власники мобільних будинків) на 100% розуміють, як насправді працюють мобільні будинки чи виглядає внутрішня частина будинку. Ми хочемо пролити світло на цей аспект мобільного житла, надавши опис типового мобільного будинку знизу вгору.

Шафа

Той факт, що мобільний будинок може поміщатися на шасі, оснащене колесами та осями, насамперед робить його мобільним. Це шасі дуже схоже на негабаритний автомобільний причіп. Воно має всі відповідні частини: язик, зчіпний пристрій, осі, домкрат для зчіпного пристрою та ліжко причепа.Сталеве шасі постійно прикріплене до мобільного будинку. Колеса та осі, однак, можуть бути зняті після встановлення будинку на місце. Їх ніколи не слід вважати частиною фундаменту або конструкції будинку, що несе, і їх демонтаж необхідний для перетворення вашого мобільного будинку в нерухомість.

Підлога

Підлога будь-якого пристойного мобільного будинку складається із чотирьох шарів. По-перше, це сталевий каркас, який зазвичай є тим самим, що і шасі, про яке ми щойно говорили. Потім йде шар порожнини, що складається з балок перекриття та ізоляції. Ізоляція має вирішальне значення для енергоефективності вашого будинку, і це головна причина цього простору. Потім йде шар підкладки, яка зазвичай є дерево або деревний композит. Він повністю покриває попередній шар і є опорною базою для вашої справжньої статі. У більшості випадків підлога в мобільних будинках виготовлена з дерева або ламінату, які можуть мати або не мати вінілового покриття для захисту та естетики. Килими також дуже поширені, хоча їхня популярність падає через те, що їх важко утримувати в чистоті.

Стіни

Стіни мобільних будинків будуються так само як і підлога. Вони складаються з каркаса, зазвичай Н-подібної форми, з дерев’яних балок та опор. Простір між цими балками утворює порожнини, що також використовуються для ізоляційного матеріалу. Внутрішні та зовнішні стіни обшиваються панелями. Знову ж таки, може бути один або два шари панелей, що складаються з підшару, який буде складатися з дерева, а потім ще один шар панелей для захисту та естетики. Найбільш поширеними матеріалами, які використовуються для стінових панелей мобільних будинків, є дерево, штучне дерево, гіпсокартон або вінілові панелі. Також іноді використовуються металеві панелі, але найчастіше вони використовуються на зовнішній стороні будинку.

Стеля

Стелі дахів мобільних будинків виготовляються з тих самих матеріалів, що й стіни, потім із деяких інших. Досить часто зустрічаються ДВП, листова сталь та інші декоративні панелі, наприклад стельові плити з попкорном. Як правило, між будинком та стельовою порожниною не так багато місця, щоб забезпечити легкий доступ надалі.

Дах і черепиця

Над дерев’яним каркасом може бути кілька шарів. Деякі моделі мають поверхню з дерев’яних дощок, які повністю покривають її, інші мають шари ДСП або чогось подібного під фактичним матеріалом даху.Все це дуже важлива інформація, якщо ви хочете купити мобільний дім

0 Комментариев