Луцькрада знову хоче виділити 200 тисяч гривень на стратегію розвитку міста

news

У Луцькій міській раді знову просять виділити 200 тисяч на розробку стратегії розвитку міста.

Про це йшлося сьогодні, 21 липня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Нагадаємо, на минулій сесії міськради уже голосували за цей проект рішення. Тоді депутати не погодили виділення 200 тисяч гривень на розробку стратегії розвитку міста.

Як зауважив голова комісії, Павло Данильчук, розробити нормальну стратегію міста коштує дорожче, ніж 200 тисяч гривень. Данильчука підтримав депутат Григорій Пустовіт. За його словами, ця програма буде відірвана від реальності, це будуть гарні наміри, однак не матимуть відношення до Луцька.

«Ми просто викинемо кошти», – зауважив Пустовіт.

Григорій Пустовіт наголосив, що перш, ніж щось погоджувати, потрібно дати можливість ознайомитися із програмами, які писали ці фахівці, щоб депутати та громадськість могли поцікавитися та мати уявлення про цю стратегію:

«Щоб потім не виявилось, що стратегія Луцька така, як у Бердичева», – наголосив Пустовіт.

Данильчук поцікавився в Олександра Озіновича, директора Департаменту економічної політики Луцькради, чому досі не була зібрана робоча група із цього питання та не проведене засідання. Озінович запевнив, що у понеділок буде зібране засідання і кожен зможе поставити питання.

Депутат Ігор Поліщук наголосив, що незрозуміло, чому на цю сесію виноситься знову це питання, якщо минулої сесії цей проект не погодили:

«Розробка стратегії розвитку міста – це серйозна робота, яка розробляється декілька років, – зауважив депутат. – Потрібно визначити обсяг робіт, хто цим буде займатися, а не невідомо хто і що, бо незрозуміло, на що ці гроші йдуть».

Депутат Борис Смаль зауважив, що стратегія повинна ініціюватися мешканцями міста, або депутатами, як представниками громади:

«Громада ставить завдання і каже, що потрібно».

За словами Смаля, для цього місто треба знати так, щоб тут жити. Колег також підтримав депутат Олександр Кравченко.

Голова комісії Павло Данильчук запропонував виключити з голосування, а в понеділок зібрати робочу групу із розробки стратегії і обговорити питання детальніше.

Комісія погодила цю пропозицію.

0 Комментариев