Луцькому Палацу культури заважають туалети

news

Перенести біотуалети, встановлені неподалік від входу до Палацу культури міста Луцька, просять в обранців міської громади. Відповідне прохання депутатам озвучив директор закладу Юрій Войнаровський під час дня депутата 22 липня.

Про це пише Волинський інформаційний портал.

На переконання Юрія Войнаровського, громадські вбиральні створюють жахливий запах біля важливого культурного осередку.

«Не розумію, чому комунальники встановили їх саме тут, а не для, прикладу, на газоні за театром. По-перше, вони псують вигляд, по-друге, під час масових заходів у Палаці культури запах від туалетів створює дискомфорт», – висловився Войнаровський.

Окрім того, за його словами, недоречними неподалік від входу до Палацу культури є дерев’яні будиночки торгових точок. На думку Юрія Войнаровського, вони закривають вхід від Театрального майдану до Палацу культури. Він додав: «Більше того, я хотів би часом тут сцену навулиці встановлювати, декількасот крісел ставити. Сцену всі бачили б з майдану, а так це неможливо. І ті будиночки вже валяться». Тож, на його переконання, депутати мусять вжити заходів.

Своєю чергою, депутати назвали слушним зауваження щодо розташування біотуалетів навпроти Палацу культури та пообіцяли вирішити цю проблему.

0 Комментариев