Луцький “Волиньбаскет” без бою поступився “Кривбасу”

news

У попередньому турі волинські вболівальники так і не дочекалися бажаного реваншу за видуманий суддями овертайм у Запоріжжі, тож перед матчем із «Кривбасом» баскетбольна торсида очікувала на хорошу гру своїх улюбленців. Матч між «Волиньбаскетом» та «Кривбасом», що відбувся 26 грудня у Луцьку, ще раз наочно довів: команди знаходяться на різних полюсах української Суперліги.

Тренерський штаб господарів майданчика здивував вболівальників ще до початку поєдинку. У протоколі на гру не було «стріляних бійців» Швагринського та Коровякова. Натомість в команду повернулися молоді Глушко та Бедлінський. Відразу згадалися слова коуча «Волиньбаскета» Дмитра Чайковського після минулого туру, коли наставник натякнув, що відтепер більше довірятиме молоді.

На паркеті зустрілися старі знайомі: «лицар» Гересимчук та тренер лучан Володимир Журжій виступали на криворізьку команду, тому на розминці по-дружньому привіталися із гостями. Не відчувалося духу суперництва і під час матчу. По-справжньому нав’язати боротьбу потужнішому супернику лучани змогли лише в першій чверті.

Активніше розпочали зустріч досвідчені гості. Зусиллями Глєбова криворіжці вийшли вперед. Однак і лучани не збиралися пасти задніх: «капітанську» десятихвилинку видав Федчук, «дальній з фолом» влетів від досвідченого Герасимчука. Незважаючи на це, войовничі «кривбасівці» таки «вигризли» першу чверть з рахунком 17-22.

Різницю у класі команд продемонструвала друга чверть. Криворіжці пішли у відрив, господарі ж зупинилися і, здається, вже у другій десятихвилинці перестали вірити у власні сили. Варто зауважити, що тренерський штаб волинян активно використовував молодь, яка ще не мала достатньо досвіду на такому рівні. На велику перерву команди пішли за рахунку 34-51.

Те, що відбувалося на майданчику під час третьої чверті нагадувало кошмарний сон. Лучани геть зневірилися, гра у «лицарів» розклеїлась. «Кривбас» же вправно гнув свою лінію.

Остання десятихвилинка нічим не відрізнялася від попередньої. Швидкий і нестримний «Кривбас», нокаутований і млявий «Волиньбаскет». Як підсумок, 65-101 на табло після фінальної сирени. Тренерському штабу та гравцям “Волиньбаскета” є про що подумати під час відпочинку.

Автор статті: Олег Горох