Луцький мер нагородив акул пера

news

Сьогодні перед початком розгляду основних питань порядку денного міський голова Микола Романюк вручив відзнаки. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Він нагородив Почесною грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору міста, об’єктивне висвітлення діяльності міської ради, а також з нагоди ювілеїв ветерана Волинської обласної державної телерадіокомпанії, заслуженого журналіста України Святослава Пирожка та власного кореспондента газети «Урядовий кур’єр» у Волинській області Валерія Мельника. Почесною грамотою міського голови також нагороджено головного редактора комунального підприємства «Газета «Луцький замок» Віктора Трофимчука і директора радіо «CіД FМ» Андрія Зубенка.

   Подяку міського голови отримав за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток пасажирських перевезень, а також з нагоди 50-річчя роботи в галузі автомобільного транспорту Ігор Семеніхін. За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання високоякісної стаціонарної допомоги дітям нагороджено Подякою Григорія Ващиліна.

   Микола Романюк подякував нагородженим від себе і лучан за працю, побажав щастя, міцного здоров’я, нових здобутків і щоб Бог оберігав від негараздів.

0 Комментариев