Луцькі вуличні театрали: “Найстрашніше – це когось травмувати”

news

Луцький вуличний театр «Ейфорія» представив нове вогняне шоу.

Про програму, над  якою актори працювали два місяці та приурочили  до Різдва, розповідає ВОДТРК.

Її основний мотив – тепло вогню і емоції учасників проекту мають зігріти лучан у цей непростий час. Такий вогонь, який не палить, а оживляє, повинен палати в кожного, упевнені учасники. Їхні трюки – це кола, які символізують безкінечність Всесвіту й життя, а фонтани полум’я, яке видихали учасники, – як символ гарячого серця.

 

Ця програма – спільний проект Олександри Містюк, Андрія Мошковського й Антона Карпенка. Поки що творці її обкатують, приглядаються, що можна відкоригувати, чого додати. У планах надалі більше застосовувати піротехніки, складніших рухів із вогнем. Артисти кажуть, уже не бояться обпектися. Але спочатку, кажуть артисти, було страшно, і в цьому треба було себе перебороти.

«Найстрашніше – це когось зачепити, когось травмувати. Себе не так шкода. Ну і вже, на щастя, в нас є досвід, і ми вже знаємо, як можна уникнути різних травмувань. Коли є любов до своєї справи, якби не було страшно, як би не було ризиковано, ти це робиш, бо ти це любиш. Для нас вогонь – це вже рідне, ми вже його не боїмося», − зауважила учасниця театру вогню «Ейфорія» Олександра Містюк.

З вогнем ці люди практикують уже 7 років. Тепер їх завдання – перейти від самодіяльності до професійних виступів і завоювати якомога більше прихильників. Команда виступала в різних містах, неодноразово і в Луцьку. Артистів запрошували до участі й у комерційних проектах. Але для земляків поки готові виступати безплатно.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев